MASTON
 
 

MASTON – augstas kvalitātes produkti no Somijas!

Uzņēmums MASTON Oy dibināts jau 1968. gadā, kad spēra pirmos soļus aerosolu ražošanā Somijā, un šobrīd tas ir lielākais aerosolu produkcijas ražotājs Somijā un viens no vecākajiem vadošajiem aerosolu ražotājiem Ziemeļeiropā.

Mēs piedāvājam sekojošu MASTON produkciju:

- MASTON AUTOmix CarColor gatavie krāsu toņi aerosolos 400ml

  • - MASTON CarColor Touch-up gatavās krāsas (otiņa + zīmulītis) 12ml

MASTON AUTOmix CarColor gatavie krāsu toņi aerosolos 400ml

MASTON AUTOmix CarColor - akrila bāzes, ar lielisku segt spēju, ātri žūstoša un ļoti noturīga krāsa aerosolā, kas piedāvā plašu toņu izvēli oriģinālā automobiļa krāsojuma remontam. Komplektā ir 192 dažādi krāsu toņi, kas nodrošina atbilstību ar vairāk kā 28 000 oriģinālo automobiļu virsbūves krāsojumu.

MASTON CarColor Touch-up gatavās krāsas (otiņa + zīmulītis) 12ml

MASTON AUTOmix CarColor Touch-up- ātri žūstošu, noturīgukrāsu sistēmapiedāvā divus risinājumus vienā iepakojumā – gan otiņu, gan smalku zīmulīti, kas palīdzēs likvidēt nelielus skrāpējumus un bojājumus no akmeņu triecieniem automobiļa krāsojumā. Sistēma piedāvā 33 dažādus krāsu toņus - gan metāliskus, gan nemetāliskus. Papildus tiek piedāvāta arī pelēka grunts krāsa, caurspīdīgu laka un laka ar metālisku pigmentu, kas nepieciešama gadījumos, kad atbilstošais tonis sistēmā nav metālisks, taču to pārklājot ar metālisko laku, var panākt vēlamo metāliskas krāsu.